homepage

DOBOJOVÁNO! 2023 SEJDEME SE V CÍLI! VÝSLEDKY

Milí Človíčci,

oblíbené atletické závody Sejdeme se v cíli 2023 jsou za námi a my vám moc děkujeme za účast a společně strávenou neděli atletěním. Byli jste účasní a moc si vážíme, že jste přišli, i když počasí bylo všelijaké.

Dohromady dorazilo 230 malých človíčků se svými rodiči.

Na léčbu Kubíka Sovy jsme vybrali ze startovného a darů dohromady 35 663 korun. Kubík za námi přijel a samozřejmě si chtěl vyzkoušet disciplíny, byť byl handicapován na vozíčku.
Kubíkovi byla diagnostikována Ischemie v prodloužené míše ventrálně a Těžká spastická levostranná hemiparéza a my jsme rádi, že alespoň zčásti můžeme přispět na jeho léčbu.

Veliké poděkování patří také MČ Praha 9 a MŠ Kytlická!

Fotodokumentaci naleznete v galerii na našem webu nebo stačí kliknout ZDE!

VÝSLEDKY DLE JEDNOTLIVÝCH ROČNÍKŮ NALEZNETE NÍŽE!

(vzhledem ke skutečnosti, že se u jednotlivých vln měnila délka štafety a některé ročníky se v jednotlivých vlnách prolínaly, není možné štafetový běh spravedlivě vyhodnotit.- u štafety tak najdete pouze časy, bez pořadí, štafeta nemá vliv na celkové pořadí)