homepage

HURÁ, ČLOVÍČCI TRÉNUJÍ!!!

Krásný dobrý den,
máme obrovskou radost, že začínáme trénovat :-))))). Doba netrénování byla dlouhá a věřím, že nyní nás už nic nezastaví a s dětmi si tréninky užijeme. 

Vzhledem k opatřením, které začnou platit od pondělí 3.5. i my jsme nuceni dodržet následující:

  • PŘIHLAŠOVÁNÍ prostřednictvím on-line formuláře naleznte nahoře v ZELENÉM MENU ONLINE PŘIHLÁŠKY
  • JEDNA tréninková skupinka bude mít max. 18 dětí plus trenéři
  • děti přihlašujte POUZE DO SVÝCH TRÉNINKOVÝCH SKUPINEK 
  • zákonní zástupci podepíší na místě čestné prohlášení o negativním výsledku testu (test nesmí být starší než 72 hodin) - je možný test ze ZŠ, MŠ, oficiálního odběrového místa nebo jakýkoliv koupený samotest
  • TRÉNINKOVÁ MÍSTA budou pouze: ovál Sokola Vysočany (Novoškolská ulice, Vysočany) a ovál při Gymnáziu Litoměřická (bohužel z důvodu kapacity nebude zatím možné trénovat na stadionu Sparty !!!)

V pondělí trénuje obecně nejvíce dětí a kapacita SOKOLA nevyjde na všechny děti. Ráda bych vás tedy poprosila o přihlášení dětí i na Gymnázium Litoměřická, kde budu v pondělí trénovat děti já (Dita Franklová) + jeden trenér. Kdo prosím bydlíte na Proseku nebo vozíte děti na trénink autem, popovezte mi děti na Gymnázium a ulevíme tak velkému počtu na sokole (tenis, mažoretky a atletika). Gymnázium se nachází v Litoměřické ulici v blízkosti dopravního hřiště a ZŠ Litvínovská.

Na základě přihlášených dětí budeme regulovat jak počty trenérů, tak i děti ve skupinkách. 

Počítejme, že s dětmi budeme začínat prakticky od začátku a prosíme o shovívavost. Vysvětlete jim, že budou na tréninku bez rodičů a nezůstávejte na sportovištích. 
Moc děkuji za pochopení a věřím, že tento týden si vyzkoušíme a doladíme možné nesrovnalosti.

PS: dopolední cvičení rodičů s dětmi a miniatletika prosím bude posunuta až o týden později. Nyní si musíme vyzkoušet trénování s většími, poté začneme s nejmenšími.

Přeji hezký den

Dita Franklová